(ВИДЕО) ВЕЛЕШКИ СРАМ: Со мотор на новиот “Pump Track”

На социјална мрежа ТикТок се појави видео на кое се гледа дека две млади лица со мотор возат на полигонот за велосипедисти, pump track, кој е во завршна фаза на градење.

Pump track всушност е наменето за велосипедисти на кое ќе можат да ги усовршуваат своите вештини со управување на велосипед.

Погледнете го видеото:

@kobra2333

#gareli #Cycling#path 😂

♬ Pao Sam Na Dno – Aca Lukas

 

spot_img

Последни вести