Велешки случувања

(ВИДЕО) ВЕЛЕШКИ СРАМ: Со мотор на новиот “Pump Track”

На социјална мрежа ТикТок се појави видео на кое се гледа дека две млади лица со мотор возат на полигонот за велосипедисти, pump track,...

Последни вести

spot_imgspot_img