Останати спортови

Велешанецот Трајче Илијевски го освои првото место во атлетска трка на 3000 метри на Балканското ветеранско првенство

Велешанецот Трајче Илијевки го освои првото место во атлетска трка на 3000 метри на Балканското ветеранско првенсто кое се одржуваше во Словенија. Тој се закити...

Последни вести

spot_imgspot_img