Снаа претепа свекрва, драма во демиркаписко

Демиркапијка пријавила напад од снаата, информираа надлежните служби на СВР Велес.

Вчера во СВР Велес, 71-годишна жена од демиркаписко село, пријавила дека, по кратка вербална расправија била физички нападната од нејзината снаа.

Се работи на расчистување на случајот.

spot_img

Последни вести