Вести

Оваа песна ќе ја претставува Македонија на Евровизија (ВИДЕО)

Андреа со нејзината песна „Circles“ доби најмногу гласови од стручното жири, а со бројот од гласови на публиката беше доволно да стане наш претставник...

Последни вести

spot_imgspot_img