(ФОТО) Сообраќајна несреќа на раскрсницата кај Башино Село

Раскрсницата кај Башино Село или попознато раскрсницата кај отпад „Дине“ останува место на кое што често се случуваат сообраќајни незгоди.

Исто така немил настан се случил и денес кога возило Опел Астра и мотор ( скутер ) се судриле еден со друг, засега нема информации за повредени или загинати лица.

Полицијата направила увид на местото на несреќата и се очекува да излезат со повеќе детали наскоро.

spot_img

Последни вести